• Eemdijk JO14-1

  • Eemdijk JO14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Spelers

    NaamRolFunctie
    Bout, WouterTeamspeler
    Dijkhuizen, SvenTeamspeler
    Gerritsen, SenneTeamspeler
    Graaf, Thom deTeamspeler
    Huijgen, WimTeamspeler
    Koelewijn, MarkTeamspeler
    Koops, CollinTeamspeler
    Looman, SennTeamspeler
    Nijenhuis, ArterTeamspeler
    Ritsema, LeviTeamspeler
    Vedder, MaasTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Bouwmeester, JeroenTechnische stafKeeperstrainer
    Broek, Erik van deOverige stafTeammanager
    Hendrikse, MoosTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Koelewijn, Jan MarkOverige stafTeammanager
    Koelewijn, Jan MarkTechnische stafTrainer
    Koelewijn, RikOverige stafTeammanager
    Koelewijn, RikTechnische stafTrainer
    Spierenburg, SamTechnische stafKeeperstrainer
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagTijd Veld
    Maandag18:3020:00 Veld 1
    Woensdag18:3020:00 Veld 1
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1CTO '70 vv JO14-111920401426029
    2Hoogland JO14-211911561343028
    3Almere FC JO14-211632382216021
    4Victoria JO14-31162328199020
    5SEC JO14-1G1152419145017
    6Wasmeer JO14-2114341921-2015
    7Hooglanderveen JO14-31142525214014
    8Soest SO JO14-2114072249-27012
    9BFC JO14-3113171626-10010
    10Zuidvogels HSV De JO14-2113171633-17010
    11Cobu Boys JO14-1112272444-2008
    12Eemdijk JO14-1111191845-2704