• Eemdijk JO14-1

  • Eemdijk JO14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Spelers

    NaamRolFunctie
    Laar, Tobin vanTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Blotenburg, JacoOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagTijd Veld
    Maandag18:3020:00 Veld 1
    Woensdag18:3020:00 Veld 1
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 jan. 11:45Wasmeer JO14-2 - Eemdijk JO14-1
    5 feb. 09:45DOSC JO14-3 - Eemdijk JO14-1
    12 feb. 10:30Eemdijk JO14-1 - Hoogland JO14-4
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1CTO '70 vv JO14-111920401426029
    2Hoogland JO14-211911561343028
    3Almere FC JO14-211632382216021
    4Victoria JO14-31162328199020
    5SEC JO14-1G1152419145017
    6Wasmeer JO14-2114341921-2015
    7Hooglanderveen JO14-31142525214014
    8Soest SO JO14-2114072249-27012
    9BFC JO14-3113171626-10010
    10Zuidvogels HSV De JO14-2113171633-17010
    11Cobu Boys JO14-1112272444-2008
    12Eemdijk JO14-1111191845-2704