Binnen het kwartier keek Eemdijk al tegen een achterstand aan. Maarten van Dijk werd vrijgespeeld en die liet Bodhi Prinssen kansloos (1-0). DVS bleef sterker en kreeg nog twee aardige mogelijkheden.
Plotseling was daar ook Eemdijk dat kansen kreeg. Jeffrey van den Dikkenberg kreeg in kansrijke positie de bal niet langs keeper Jan van Willige en van Willige had ook een antwoord op de kopbal van Jasper Beekhuis na een corner.
In de tweede helft bleef het spelbeeld ongewijzigd. De thuisploeg was bij vlagen gevaarlijk maar ook Eemdijk had zeker mogelijkheden in de omschakeling. Helaas werd dat vaak onzorgvuldig gedaan zodat echte kansen uitbleven. Omdat de thuisploeg ook slordig omsprong met zijn kansen bleef Eemdijk in de wedstrijd. Ondanks wat druk op het doel van DVS in de laatste minuten bleef de score ongewijzigd.
Opstelling Eemdijk:
Bodhi Prinssen, Rick Blokhuis, Jasper Beekhuis (88. Zeger Beukers), Peter van de Groep, Dennis Hollart (76. Freek van Belzen), Sjohn van Gulik (46. Justin van Groen), Jordy Hilterman (76. Michel Goossensen), Jesper van Dalen, Sven Deen (88. Fouad Belarbi), Jeffrey van den Dikkenberg, Argend Selimi
DVS'33 - Eemdijk 1-0
1-0 Maarten van Dijk