Sjohn van Gulik plakt er nog een jaar aan vast bij Eemdijk

Sjohn van Gulik plakt er nog een jaar aan vast bij Eemdijk

Eemdijk en Sjohn van Gulik hebben elkaar gevonden in een overeenkomst voor volgend seizoen. Daarmee gaat de dertigjarige vice-aanvoerder van onze hoofdmacht zijn elfde jaargang in het groene shirt in.

Groen hart

Van Gulik kwam in 2015 over van dorpsgenoot IJsselmeervogels en is niet meer weg te denken uit de selectie van Eemdijk. Met zijn tomeloze inzet, ervaring en onverwoestbare mentaliteit is hij een onmisbare schakel in het team én een voorbeeld voor jongere spelers op sportpark De Vinken. Het groene hart van de balansbewaker klopt al jaren voor Eemdijk, en we zijn dan ook ontzettend blij dat hij ook komend seizoen in het groen-wit te bewonderen zal zijn.

Cultuurbewaker

Zowel de technische staf als technische commissie is content met het aanblijven van Van Gulik, in het dagelijks leven werkzaam als projectleider en docent bewegingsonderwijs. ,,Sjohn kwam afgelopen seizoen wat minder aan spelen toe dan dat hij vooraf had gehoopt, maar hij heeft zich altijd professioneel opgesteld en volledig ingezet. Een aantal clubs heeft naar hem geïnformeerd de voorbije periode, maar na diverse gesprekken hebben beide partijen elkaar weten te vinden in een contractverlenging. Zodoende blijft cultuurbewaker Sjohn behouden voor onze club.”

Eemdijk feliciteert Sjohn van Gulik met zijn contractverlenging en ziet uit naar het nieuwe seizoen.

Rouwkaart
Vereniging/

Condoleance Dolf Veldhuizen

Dolf
Vereniging/

Overlijdensbericht: Dolf Veldhuizen

Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Dolf Veldhuizen.
TEC-EEM
Eerste/

Ook TEC te sterk voor Eemdijk

Eemdijk heeft geen goed vervolg kunnen geven aan de bekerzege op RBC. OP bezoek bij middenmoter TEC werd er met...