Bodhi Prinssen per direct terug bij Eemdijk.

Bodhi Prinssen per direct terug bij Eemdijk.

Bodhi Prinssen sluit wederom aan bij de selectie van Eemdijk. De 27-jarige IJsselsteiner is door de technische commissie aan de selectie toegevoegd vanwege blessures bij de Spakenburgse doelmannen.

Hulp

Prinssen hielp Eemdijk vorig seizoen ook al uit de brand in de derde divisie. In twee wedstrijden droeg hij het tricot van Eemdijk om zijn schouders. Nadat eerder Wouter Beukers een schouderblessure opliep en zodoende een operatie moest ondergaan, is daar nu een blessure bij Jauke Beekhuis overheen gekomen.

Speelgerechtigd

Het keepersbestand is met de komst van Prinssen weer op sterkte. Vanwege de herintreding van de 1.90 meter lange doelman, die zaterdag tegen HSC’21 al speelgerechtigd is, neemt Eemdijk per direct afscheid van Givon Derby.

https://www.vveemdijk.nl/givon-derby-niet-langer-speler-van-v-v-eemdijk/

Bingo
Evenementen/

BINGO AVOND op 30 oktober

BINGO AVOND Club van 100 · V.V. Eemdijk
Vandalisme01
Vereniging/

Van vandalisme naar verenigingskracht

Van vandalisme naar verenigingskracht, Hopman Machinefabriek schiet v.v. Eemdijk te hulp
Stock-2508
Eerste/

KNVB beker

Eurojackpot KNVB beker: Eemdijk op 22 september 20:00 tegen RBC