• Afgelastingen

    ThuisteamUitteamAanvangstijdInfo
    Wasmeer 2Eemdijk 312:15
    Eemdijk 3SCH '44 414:30
    Eemdijk 4TOV 514:30
    VVZA 2Eemdijk 414:15
    Eemdijk 5Roda '46 412:30
    VOP 3Eemdijk 512:30
    Achterveld SV 5Eemdijk 614:30
    Eemdijk 6Amsvorde 312:30
    VVZ '49 6Eemdijk 714:15
    Eemdijk 7Achterveld SV 614:30
    Eemdijk 8Baarn sv 312:30
    TOV 6Eemdijk 815:30
    Eemdijk 9Hoogland 512:30
    Cobu Boys 6Eemdijk 914:30
    Eemdijk 35+1IJsselmeervogels 35+120:30
    Eemdijk 35+1Spakenburg 35+121:00
    VOP 35+1Eemdijk 35+121:30
    TOV JO19-1Eemdijk JO19-113:00
    Eemdijk JO19-1Hoogland JO19-212:00
    Soest SO JO15-2Eemdijk JO15-112:30
    Eemdijk JO15-1VVZ '49 JO15-111:00
    Eemdijk JO13-1Soest SO JO13-211:00
    Hooglanderveen JO13-3Eemdijk JO13-113:15
    Eemdijk JO13-2Loosdrecht JO13-109:30
    TOV JO13-2Eemdijk JO13-209:30
    Soest SO JO11-6Eemdijk JO11-108:30
    Eemdijk VR30+1Eemnes VR30+220:00
    Eemdijk VR30+1VVZ '49 VR30+120:30
    Baarn sv VR30+1Eemdijk VR30+121:00
  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortLocatiePlaatsDetails
    28-03-2020 AFGELASTWasmeer 2Eemdijk 3regulierVeldHILVERSUM
    28-03-2020 AFGELASTEemdijk 4TOV 5regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-03-2020 AFGELASTEemdijk 5Roda '46 4regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-03-2020 AFGELASTAchterveld SV 5Eemdijk 6regulierVeldACHTERVELD
    28-03-2020 AFGELASTVVZ '49 6Eemdijk 7regulierVeldSOEST
    28-03-2020 AFGELASTEemdijk 8Baarn sv 3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-03-2020 AFGELASTEemdijk 9Hoogland 5regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-03-2020 AFGELASTTOV JO19-1Eemdijk JO19-1regulierVeldBAARN
    28-03-2020 AFGELASTSoest SO JO15-2Eemdijk JO15-1regulierVeldSOEST
    28-03-2020 AFGELASTEemdijk JO13-1Soest SO JO13-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-03-2020 AFGELASTEemdijk JO13-2Loosdrecht JO13-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    03-04-2020 AFGELASTEemdijk 35+1IJsselmeervogels 35+1regulierVeldAMERSFOORT
    03-04-2020 AFGELASTEemdijk 35+1Spakenburg 35+1regulierVeldAMERSFOORT
    03-04-2020 AFGELASTVOP 35+1Eemdijk 35+1regulierVeldAMERSFOORT
    03-04-2020 AFGELASTEemdijk VR30+1Eemnes VR30+2regulierVeldBAARN
    03-04-2020 AFGELASTEemdijk VR30+1VVZ '49 VR30+1regulierVeldBAARN
    03-04-2020 AFGELASTBaarn sv VR30+1Eemdijk VR30+1regulierVeldBAARN
    04-04-2020 AFGELASTEemdijk 3SCH '44 4regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    04-04-2020 AFGELASTVVZA 2Eemdijk 4regulierVeldAMERSFOORT
    04-04-2020 AFGELASTVOP 3Eemdijk 5regulierVeldAMERSFOORT
    04-04-2020 AFGELASTEemdijk 6Amsvorde 3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    04-04-2020 AFGELASTEemdijk 7Achterveld SV 6regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    04-04-2020 AFGELASTTOV 6Eemdijk 8regulierVeldBAARN
    04-04-2020 AFGELASTCobu Boys 6Eemdijk 9regulierVeldAMERSFOORT
    04-04-2020 AFGELASTEemdijk JO19-1Hoogland JO19-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    04-04-2020 AFGELASTEemdijk JO15-1VVZ '49 JO15-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    04-04-2020 AFGELASTHooglanderveen JO13-3Eemdijk JO13-1regulierVeldHOOGLANDERVEEN
    04-04-2020 AFGELASTTOV JO13-2Eemdijk JO13-2regulierVeldBAARN
    04-04-2020 AFGELASTSoest SO JO11-6Eemdijk JO11-1regulierVeldSOEST
    11-04-2020 14:30EemdijkRKAV VolendamregulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    17-04-2020 20:00Eemdijk 35+1Spakenburg 35+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    17-04-2020 20:30IJsselmeervogels 35+1Eemdijk 35+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    17-04-2020 21:00Eemdijk 35+1VOP 35+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    17-04-2020 20:00Eemdijk VR30+1VVZ '49 VR30+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    17-04-2020 20:30Eemnes VR30+2Eemdijk VR30+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    17-04-2020 21:00Eemdijk VR30+1Baarn sv VR30+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    18-04-2020 14:30NSC NijkerkEemdijkregulierVeldNIJKERK
    18-04-2020 14:00TOV 3Eemdijk 3regulierVeldBAARN
    18-04-2020 12:00Eemdijk 5VVZ '49 4regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    18-04-2020 11:45Nieuwland ASC 6Eemdijk 6regulierVeldAMERSFOORT
    18-04-2020 14:30Eemnes 4Eemdijk 7regulierVeldEEMNES
    18-04-2020 12:00Eemdijk 8VOP 5regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    18-04-2020 11:45Huizen JO19-2Eemdijk JO19-1regulierVeldHUIZEN
    18-04-2020 13:00Amsvorde JO15-1Eemdijk JO15-1regulierVeldAMERSFOORT
    18-04-2020 10:00Eemdijk JO13-1Altius JO13-3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    18-04-2020 10:00Eemdijk JO13-2AFC Quick 1890 JO13-4regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    18-04-2020 08:30Wasmeer JO11-2Eemdijk JO11-1regulierVeldHILVERSUM
    25-04-2020 14:30EemdijkDETOregulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    25-04-2020 14:30Eemdijk 4Cobu Boys 3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    02-05-2020 12:30TOV 5Eemdijk 4regulierVeldBAARN
    08-05-2020 20:00Eemdijk 35+1VOP 35+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    08-05-2020 20:30Eemdijk 35+1Spakenburg 35+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    08-05-2020 21:00IJsselmeervogels 35+1Eemdijk 35+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    08-05-2020 20:00Eemdijk VR30+1Baarn sv VR30+1regulierVeldEEMNES
    08-05-2020 20:30Eemdijk VR30+1VVZ '49 VR30+1regulierVeldEEMNES
    08-05-2020 21:00Eemnes VR30+2Eemdijk VR30+1regulierVeldEEMNES
    09-05-2020 15:00De DijkEemdijkregulierVeldAMSTERDAM
    09-05-2020 14:30Eemdijk 3DOSC 2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    09-05-2020 11:30KVVA 2Eemdijk 4regulierVeldAMERSFOORT
    09-05-2020 12:30Eemdijk 6Roda '46 7regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    09-05-2020 16:15Posthoorn de 3Eemdijk 7regulierVeldAMERSFOORT
    09-05-2020 14:30VVA Achterberg 4Eemdijk 8regulierVeldRHENEN
    09-05-2020 14:30Eemdijk 9Vliegdorp 't vv 4regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    09-05-2020 14:15Soest SO JO19-2Eemdijk JO19-1regulierVeldSOEST
    09-05-2020 11:15Eemdijk JO15-1Roda '46 JO15-3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    09-05-2020 10:00Eemdijk JO13-1Bilt De FC JO13-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    09-05-2020 10:00Eemdijk JO13-2VVZ '49 JO13-3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    09-05-2020 10:00Eemdijk JO11-1APWC JO11-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    16-05-2020 18:00HZVVEemdijkregulierVeldHOOGEVEEN
    16-05-2020 14:30Eemdijk 3IJsselmeervogels 4regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    16-05-2020 11:30Eemboys 2Eemdijk 4regulierVeldBAARN
    16-05-2020 13:00VVZA 3Eemdijk 5regulierVeldAMERSFOORT
    16-05-2020 12:30Eemdijk 6VVZA 5regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    16-05-2020 14:30Eemdijk 7HVC 3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    16-05-2020 12:30Vliegdorp 't vv 4Eemdijk 8regulierVeldSOESTERBERG
    16-05-2020 15:30TOV 6Eemdijk 9regulierVeldBAARN
    16-05-2020 12:00Eemdijk JO19-1Loosdrecht JO19-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    16-05-2020 08:30DOSC JO13-1Eemdijk JO13-1regulierVeldDEN DOLDER
    16-05-2020 09:00AS'80 JO13-9Eemdijk JO13-2regulierVeldALMERE
    16-05-2020 08:30AFC Quick 1890 JO11-4Eemdijk JO11-1regulierVeldAMERSFOORT
    20-05-2020 19:30Eemdijk 8VVA Achterberg 4regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    22-05-2020 20:00Eemdijk 35+1IJsselmeervogels 35+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    22-05-2020 20:30Eemdijk 35+1VOP 35+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    22-05-2020 21:00Spakenburg 35+1Eemdijk 35+1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    22-05-2020 20:00Eemdijk VR30+1Eemnes VR30+2regulierVeldSOEST
    22-05-2020 20:30Eemdijk VR30+1Baarn sv VR30+1regulierVeldSOEST
    22-05-2020 21:00VVZ '49 VR30+1Eemdijk VR30+1regulierVeldSOEST
    23-05-2020 14:30EemdijkBerkumregulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    23-05-2020 12:00Cobu Boys 2Eemdijk 3regulierVeldAMERSFOORT
    23-05-2020 14:30VVA Achterberg 4Eemdijk 9regulierVeldRHENEN
    06-06-2020 08:30IJsselmeervogels JO11-2Eemdijk JO11-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    25-07-2020 14:30Eemdijk 1Eemdijk O23OefenOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    01-08-2020 14:30Eemdijk 1DHSC 1OefenOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    04-08-2020 20:00Hercules 1Eemdijk 1OefenOutdoorUTRECHT
    08-08-2020 15:00Eemdijk 1Spakenburg 1OefenOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    11-08-2020 20:00Eemdijk 1Sparta NijkerkOefenOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    15-08-2020 14:30Eemdijk 1SDO 1OefenOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    18-08-2020 20:00Huizen 1Eemdijk 1OefenOutdoorHUIZEN
    22-08-2020 14:30Sportlust '46 -1Eemdijk 1regulierOutdoorWOERDEN
  • Verenigingsactiviteiten


    apr

    03

    KEEZ avond

    jun

    01

    Fancy Fair

    jun

    20

    Wouterus van de Mheen Jeugdtoernooi (Groene tijgers, JO08, JO09 en JO10)

  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    04-04-2020TOV 6Eemdijk 8
    04-04-2020Eemdijk 3SCH '44 4
    04-04-2020Eemdijk 7Achterveld SV 6
    04-04-2020Cobu Boys 6Eemdijk 9
    04-04-2020VVZA 2Eemdijk 4
    04-04-2020Hooglanderveen JO13-3Eemdijk JO13-1
    04-04-2020Eemdijk 6Amsvorde 3
    04-04-2020VOP 3Eemdijk 5
    04-04-2020Eemdijk JO19-1Hoogland JO19-2
    04-04-2020Eemdijk JO15-1VVZ '49 JO15-1
    04-04-2020TOV JO13-2Eemdijk JO13-2
    04-04-2020Soest SO JO11-6Eemdijk JO11-1
    03-04-2020VOP 35+1Eemdijk 35+1
    03-04-2020Eemdijk 35+1Spakenburg 35+1
    03-04-2020Baarn sv VR30+1Eemdijk VR30+1
    03-04-2020Eemdijk VR30+1VVZ '49 VR30+1
    03-04-2020Eemdijk 35+1IJsselmeervogels 35+1
    03-04-2020Eemdijk VR30+1Eemnes VR30+2
    28-03-2020Eemdijk 4TOV 5
    28-03-2020Achterveld SV 5Eemdijk 6
    28-03-2020VVZ '49 6Eemdijk 7
    28-03-2020TOV JO19-1Eemdijk JO19-1
    28-03-2020Eemdijk 5Roda '46 4
    28-03-2020Eemdijk 8Baarn sv 3
    28-03-2020Eemdijk 9Hoogland 5
    28-03-2020Soest SO JO15-2Eemdijk JO15-1
    28-03-2020Wasmeer 2Eemdijk 3
    28-03-2020Eemdijk JO13-1Soest SO JO13-2
    28-03-2020Eemdijk JO13-2Loosdrecht JO13-1
    21-03-2020Nieuwland ASC 3Eemdijk 4
    21-03-2020SEC JO15-1Eemdijk JO15-1