• Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortLocatiePlaatsDetails
    21-08-2019 19:30Eemdijk 019Altius019oefenwedstrijdOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    24-08-2019 09:30JO10-1JO10-2oefenOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    24-08-2019 11:00Eemdijk019Victoria 017OefenwedstrijdOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    24-08-2019 11:00Eemdijk 2SDC Putten2oefenwedstrijdOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    24-08-2019 13:00Eemdijk 6AltiusoefenwedstrijdOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    24-08-2019 14:30EemdijkWVHEDWVriendschappelijkOutdoorBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 14:30SDC PuttenEemdijkregulierVeldPUTTEN
    31-08-2019 14:30IJsselmeervogels 2Eemdijk 2bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 14:30Eemdijk 3Bunnik '73 2bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 16:15OSO 2Eemdijk 4bekerVeldLOOSDRECHT
    31-08-2019 12:30Eemdijk 5Zuidvogels HSV De 5bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 13:00Forza Almere 4Eemdijk 6bekerVeldALMERE
    31-08-2019 18:00Victoria 4Eemdijk 7bekerVeldLOOSDRECHT
    31-08-2019 17:45Hoogland 4Eemdijk 8bekerVeldHOOGLAND
    31-08-2019 14:30Eemdijk 9Zuidvogels HSV De 6bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 12:30Eemnes JO19-1Eemdijk JO19-1bekerVeldEEMNES
    31-08-2019 11:00Eemdijk JO15-1VOP JO15-1bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 10:30Victoria JO13-2Eemdijk JO13-1bekerVeldLOOSDRECHT
    31-08-2019 09:30Eemdijk JO12-1Hooglanderveen JO12-6bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 08:30Baarn sv JO11-3Eemdijk JO11-1bekerVeldBAARN
    31-08-2019 08:30Hoogland JO10-5Eemdijk JO10-1regulierVeldHOOGLAND
    31-08-2019 10:00Eemdijk JO10-2Roda '46 JO10-7regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 09:00Eemdijk JO10-3Baarn sv JO10-4regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 08:30Nieuwland ASC JO9-1Eemdijk JO9-1regulierVeldAMERSFOORT
    31-08-2019 08:30Spakenburg JO9-3Eemdijk JO9-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 08:30IJsselmeervogels JO8-2Eemdijk JO8-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    31-08-2019 10:00Eemdijk JO8-2Eemboys JO8-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 18:00EemdijkPurmersteijnregulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 11:30Eemdijk 2TOV 2bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 12:15Meern De 3Eemdijk 3bekerVeldDE MEERN
    07-09-2019 14:00Eemdijk 4DOSC 3bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 13:35Huizen 5Eemdijk 5bekerVeldHUIZEN
    07-09-2019 12:00Eemdijk 6Zuidvogels HSV De 7bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 13:30Eemdijk 7Hoogland 3bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 16:00Eemdijk 8Nieuwland ASC 6bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 12:10VOP 4Eemdijk 9bekerVeldAMERSFOORT
    07-09-2019 10:00Eemdijk JO19-1Spakenburg JO19-2bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 10:10Nieuwland ASC JO15-2Eemdijk JO15-1bekerVeldAMERSFOORT
    07-09-2019 10:00Eemdijk JO13-1Altius JO13-3bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 11:00VOP JO12-1Eemdijk JO12-1bekerVeldAMERSFOORT
    07-09-2019 09:30Eemdijk JO11-1Nieuwland ASC JO11-3bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 09:00Eemdijk JO10-1VOP JO10-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 10:50Nieuwland ASC JO10-4Eemdijk JO10-2regulierVeldAMERSFOORT
    07-09-2019 09:30IJsselmeervogels JO10-4Eemdijk JO10-3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 09:00Eemdijk JO9-1Hoogland JO9-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 10:00Eemdijk JO9-2IJsselmeervogels JO9-3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 09:00Eemdijk JO8-1Roda '46 JO8-4regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    07-09-2019 08:30Baarn sv JO8-4Eemdijk JO8-2regulierVeldBAARN
    14-09-2019 14:30Genemuiden SCEemdijkregulierVeldGENEMUIDEN
    14-09-2019 11:30Huizen 2Eemdijk 2bekerVeldHUIZEN
    14-09-2019 13:00Vecht de 2Eemdijk 3bekerVeldLOENEN AAN DE VECHT
    14-09-2019 14:30Eemdijk 4Houten 4bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 12:30Eemdijk 5Nieuwland ASC 5bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 12:30Eemdijk 6Eemboys 3bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 14:30Eemdijk 7IJsselmeervogels 8bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 14:30Altius 6Eemdijk 8bekerVeldHILVERSUM
    14-09-2019 12:25Nieuwland ASC 7Eemdijk 9bekerVeldAMERSFOORT
    14-09-2019 15:00IJsselmeervogels JO19-2Eemdijk JO19-1bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 11:00Eemdijk JO15-1Hooglanderveen JO15-4bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 08:30Graveland 's JO13-1Eemdijk JO13-1bekerVeldHILVERSUM
    14-09-2019 10:00Eemdijk JO12-1Nieuwland ASC JO12-3bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 11:15Hooglanderveen JO11-7Eemdijk JO11-1bekerVeldHOOGLANDERVEEN
    14-09-2019 10:00Eemdijk JO10-1TOV JO10-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 09:30VVZ '49 JO10-3Eemdijk JO10-2regulierVeldSOEST
    14-09-2019 09:00Eemdijk JO10-3Hoogland JO10-8regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 08:30Roda '46 JO9-2Eemdijk JO9-1regulierVeldLEUSDEN
    14-09-2019 08:30Baarn sv JO9-3Eemdijk JO9-2regulierVeldBAARN
    14-09-2019 09:00Eemdijk JO8-1Amsvorde JO8-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    14-09-2019 10:10BFC JO8-9Eemdijk JO8-2regulierVeldBUSSUM
    21-09-2019 14:30EemdijkFlevo BoysregulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 11:30Eemdijk 2Odysseus '91 2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 14:30Eemdijk 3Spakenburg 3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 15:00Spakenburg 5Eemdijk 5regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 12:30Eemdijk 6Cobu Boys 5regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 16:00Soest SO 3Eemdijk 7regulierVeldSOEST
    21-09-2019 14:30Cobu Boys 6Eemdijk 8regulierVeldAMERSFOORT
    21-09-2019 14:30Eemdijk 9Nieuwland ASC 8regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 14:30Hoogland JO19-2Eemdijk JO19-1regulierVeldHOOGLAND
    21-09-2019 11:00Eemdijk JO15-1Soest SO JO15-3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 10:00Eemdijk JO13-1IJsselmeervogels JO13-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 10:30TOV JO12-3Eemdijk JO12-1bekerVeldBAARN
    21-09-2019 10:00Eemdijk JO11-1Hoogland JO11-6bekerVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 09:30Baarn sv JO10-3Eemdijk JO10-1regulierVeldBAARN
    21-09-2019 10:00Eemdijk JO10-2Hooglanderveen JO10-7regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 08:30VOP JO10-3Eemdijk JO10-3regulierVeldAMERSFOORT
    21-09-2019 09:00Eemdijk JO9-1AFC Quick 1890 JO9-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 10:00Eemdijk JO9-2TOV JO9-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    21-09-2019 09:00Achterveld SV JO8-1Eemdijk JO8-1regulierVeldACHTERVELD
    21-09-2019 10:00Eemdijk JO8-2TOV JO8-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-09-2019 14:30ACVEemdijkregulierVeldASSEN
    28-09-2019 12:00GVVV 2Eemdijk 2regulierVeldVEENENDAAL
    28-09-2019 12:00Eemnes 2Eemdijk 3regulierVeldEEMNES
    28-09-2019 14:30Eemdijk 4KVVA 2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-09-2019 12:30Eemdijk 5IJsselmeervogels 6regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-09-2019 15:15CJVV 8Eemdijk 6regulierVeldAMERSFOORT
    28-09-2019 14:30Eemdijk 7Posthoorn de 3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-09-2019 14:30Eemdijk 8Eemboys 3regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-09-2019 15:00VVZ '49 7Eemdijk 9regulierVeldSOEST
    28-09-2019 12:00Eemdijk JO19-1VVIJ JO19-2regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
    28-09-2019 11:00IJsselmeervogels JO15-3Eemdijk JO15-1regulierVeldBUNSCHOTEN-SPAKENBURG
  • Verenigingsactiviteiten


  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingstijden

    DagVeld Tijd Team Opmerkingen
    MaandagVeld 117:1518:15Eemdijk JO09-2
    MaandagVeld 218:3020:00Eemdijk JO12
    MaandagVeld 118:3020:00Eemdijk JO15
    MaandagVeld 118:4519:30Eemdijk Keepers Onderbouw
    MaandagVeld 219:0020:00Eemdijk JO11
    MaandagVeld 119:4520:30Eemdijk Keepers Bovenbouw
    MaandagVeld 119:3021:00Eemdijk JO19
    DinsdagVeld 318:3019:30Eemdijk JO10-2
    DinsdagVeld 118:3019:30Eemdijk JO13
    DinsdagVeld 319:0020:00Eemdijk JO10-3
    DinsdagVeld 119:3021:00Eemdijk 1
    DinsdagVeld 219:3021:00Eemdijk 2
    WoensdagVeld 115:0016:00Eemdijk JO11
    WoensdagVeld 116:1517:15Eemdijk JO09-1
    WoensdagVeld 117:3018:30Eemdijk JO09-2
    WoensdagVeld 118:1519:15Eemdijk JO08-1 / 2
    WoensdagVeld 218:3020:00Eemdijk JO12
    WoensdagVeld 218:3020:00Eemdijk JO15
    WoensdagVeld 219:3021:00Eemdijk JO19
    WoensdagVeld 119:3020:30Eemdijk veteranen
    WoensdagVeld 119:3021:30Eemdijk dames
    WoensdagVeld 120:0021:30Eemdijk 4Oneven weken
    WoensdagVeld 220:0021:30Eemdijk 4Even weken
    WoensdagVeld 120:0021:30Eemdijk 5Oneven weken
    WoensdagVeld 220:0021:30Eemdijk 5Even weken
    WoensdagVeld 120:0021:30Eemdijk 6Even weken
    WoensdagVeld 220:0021:30Eemdijk 6Oneven weken
    WoensdagVeld 120:0021:30Eemdijk 7Even weken
    WoensdagVeld 220:0021:30Eemdijk 7Oneven weken
    WoensdagVeld 120:0021:30Eemdijk 8Even weken
    WoensdagVeld 220:0021:30Eemdijk 8Oneven weken
    DonderdagVeld 118:3019:30Eemdijk JO10-1
    DonderdagVeld 118:3019:30Eemdijk JO13
    DonderdagVeld 119:3021:00Eemdijk 1
    DonderdagVeld 219:3021:00Eemdijk 2
    DonderdagVeld 319:3021:00Eemdijk 3
    DonderdagVeld 319:3021:00Eemdijk 9
    ZaterdagTussenstuk10:0011:00Groene Tijgers
  • De aanvangstijden zijn de tijden waarop het veld beschikbaar moet zijn voor het team.
    Schoenen schoonmaken (schoon stampen) doe je buiten op de daarvoor bekende plaatsen en dus niet in de gang!

    Maak haast met het omkleden/douchen, laat de kleedkamer netjes achter zodat het volgende team weer over de kleedkamer kan beschikken.
    Respecteer elkaar en elkanders spullen. Laat geen waardevolle spullen achter in de kleedkamer.
    Tot slot willen wij benadrukken dat wij (vooral in de winter en donkere maanden) een groot voorstander zijn dat jeugdspelers gezamenlijk van en naar ons complex te laten reizen. Trainers/coaches /ouders en spelers dienen hier zelf afspraken over te maken.