• Zaterdag 05-10-2019 mochten we weer 2 nieuwe zilver sponsor verwelkomen bij VV. Eemdijk.

  Na de mooie 2-0 overwinning van vv Eemdijk tegen Staphorst werden er na de wedstrijd in het sponsorhome Arjan van Ravenhorst van AVR administratie & belastingadvies en Jan Hartog van eetcafé Ootje Eppie gepresenteerd als nieuwe zilversponsors. Arjan en Jan bedankt voor jullie steun aan de club !

  voor meer info over AVR administratie & belastingadvies. https://www.avradministraties.nl/

 • Voor meer info over Eetcafé Ootje Eppie http://www.ootjeeppie.nl/

  Heeft u ook interesse om te sponsoren? Dat kan natuurlijk! Kijk naar de mogelijkheden onderaan onze sponsorpagina. Dit kan al vanaf een wedstrijdbal, reclamebord maar natuurlijk ook met een van onze sponsorpakketten (brons,zilver,goud of platina), Stuur gerust een mail naar sponsorcommissie@vveemdijk.nl of spreek met een van de leden van de sponsorcommissie: Menno(grote)Veldhuizen, Gerben van de Mheen, Mark ten Berg, Walter schaap, Henk Bout, Fake Schonewille of Arjan Vedder.

  Tot slot hopen we u te verwelkomen bij VV Eemdijk op de eerst volgende thuiswedstrijd op zaterdag 12 oktober tegen HZVV

  Met Sportieve groet,
  De Sponsorcommissie