• Jan Pieter Hartog plakt er nog een seizoen aan vast

    25 jul 2019 Redactie
  • Jan Pieter Hartog heeft besloten er nog een jaar aan vast te plakken bij Eemdijk. Zodoende is de 36-jarige aanvoerder afgelopen maandag net als de rest van de selectie begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen in de hoofdklasse B.

    Bij zijn vorige contractbespreking gaf 'commando' nog aan dat er geen verlenging van een contract in zat, maar na de degradatie sloegen de twijfels bij de routinier toch toe. Afsluiten met een degradatie was niet de manier waarop Hartog het voor zich zag.

    Zodoende kan trainer Willem Romp ook dit jaar een beroep doen op de verdediger, die naast Eemdijk enkel de kleuren van IJsselmeervogels verdedigde in zijn actieve loopbaan. Met Eemdijk maakte Hartog de gehele opmars naar de derde divisie mee, maar dus ook de degradatie naar de hoofdklasse.

    Eemdijk is blij met de contractverlenging van Jan Pieter Hartog en wenst de verdediger en de rest van de selectie veel succes komend seizoen.