Na eerder al trainingspakken (Sportcafé de Kuil) en wedstrijd pakjes (Heinen & Hopman) zijn de jongens van Eemdijk 8 er na de winterstop nóg professioneler bij gaan lopen.
De eenmans sponsor commissie (Niels de Graaf) heeft tijdens de winterstop ook tassen en inloop sweaters gesponsord weten te krijgen.
De tassen van Heinen & Hopman en de sweaters van Boboli lijken geluk te brengen. Want waar tijdens de winterstop het 8e nog stijf onderaan stond. Is onder leiding van coach Arjen de Graaf en een aantal versterkingen, de lijn naar boven ingezet en zijn in de laatste 6 wedstrijden 12 punten behaald.
Met wat verwachte versterkingen in de zomer, is het niet geheel ondenkbaar dat er komend seizoen een gooi naar de titel word gedaan. (foto's Rolf Hop©)