• Eemdijk JO19-1

  • Spelers

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bohus, MelvinTeamspelerVerdediger
    Castronuovo, Milan FrancoTeamspelerMiddenvelder
    Geest, Jan van deTeamspeler
    Heinen, JordyTeamspeler
    Jong, Rick deTeamspelerVerdediger
    Muijs, WilliamTeamspelerMiddenvelder
    Pruijs, MaikelTeamspelerVerdediger
    Vogelzang, LuukTeamspelerMiddenvelder
    Wouw, Hidde vanTeamspelerAanvaller
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Malestein, WouterTechnische stafTrainer
    Vogelzang, PatrickOverige stafTeammanager
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagVeld Tijd Opmerkingen
    MaandagVeld 119:3021:00
    WoensdagVeld 219:3021:00
  • Programma

    DatumWedstrijd
    01-02 11:30Eemdijk JO19-1 - BVV '31 JO19-1
    08-02 17:00Victoria JO19-2 - Eemdijk JO19-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.Eemdijk JO19-1 - Forza Almere JO19-10 - 5
    18 jan.Spakenburg JO19-2 - Eemdijk JO19-12 - 2
  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1VRC JO19-1111010511041031
    2DEV Doorn JO19-111821471730026
    3Valleivogels JO19-111821492326026
    4HDS JO19-111623541836020
    5CDW JO19-21150631301015
    6Hoogland JO19-21142529245014
    7Roda '46 JO19-2114162629-3013
    8Soest SO JO19-2114162938-9013
    9Eemdijk JO19-1103252227-5011
    10TOV JO19-1102352036-1609
    11VVIJ JO19-2111191254-4204
    12Nieuwland ASC JO19-211119973-6404
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.