• De JO13-1 kreeg vandaag de geel-zwarte uit Woudenberg op bezoek.
    Een bekende tegenstander voor een groot deel van het team, gezien deze ons vorig seizoen op halfveld in de eerste klasse nog wisten te verslaan.
    Huidige situatie staan de gasten 2 punten onder ons en wist Woudenberg vorige week een goede generale te hebben door Spakenburg met 6-2 te verslaan.
    Eemdijk pakte de laatste 3 wedstrijden 7 punten en lijkt de weg naar boven te hebben gevonden.

    Eemdijk begon op de groene grasmat van veld twee aanvallend aan de wedstrijd.
    Aanvallen volgde zich twee keer achter elkaar op tot in de counter Woudenberg opeens toesloeg en de 0-1 was een feit.
    Het was duidelijk dat Woudenberg daar het vizier op had en tevens ook de kracht lag met de snelle en sterke spits.
    Eemdijk domineerde na het tegendoelpunt het spel maar de gestroomlijnde overtuiging ontbrak hierin.
    Op het middenveld werd er vaak voor de actie gekozen in plaats van de combinatie.
    Gelukkig was Milan erg scherp bij de spaarzame maar gevaarlijke uitbraken.

    Na een kwartier spelen ging Boaz via de linker flank ten aanval en schoot de bal net voor het strafschop gebied op het doel.
    Bal werd geblokt en Sebastiaan was er als de kippen bij door de afvallende bal te controleren en de 1-1 achter de keeper te schieten.
    Zonder groots te spelen werd de thuisploeg beter en ging opzoek naar de voorsprong.
    Eemdijk had nog niet echt voetballend een antwoord op de spelwijze van Woudenberg.
    Met een blok van 7 verdedigend terug en een vrije linie tussen 3 aanvaller was vastlopen direct gevaar.
    gelukkig wist Wesley in de 23ste minuut een afvallende bal op de borst te controleren en zo de 2-1 hoog in het doel af te ronden.
    Met de 2-1 voorsprong gingen we de rust in.

    Na de rust bleef het betere van het spel voor Eemdijk en na wat mutaties en inbrengen van Musab en Jan liep het aanvalsspel gesmeerder.
    Zo liep het combinatiespel beter en wisten we de diepte ook eerder te vinden.
    Dit ging ook geregeld via een druk bezet centrum en liepen we vaak vast.
    Weer in een omschakelmoment flikt Woudenberg het om te scoren en op 2-2 te komen.
    Verklaarbaar is dus ook dat ze in verhouding met de stand zo veel doelpunten voor hebben.
    Na de 2-2 was het volledig Eemdijk die aanval na aanval brachten en ook de flanken werden beter bezet.
    Zo ging Boaz op links goed langs twee verdedigers en koos er voor de bal uiteindelijk zelf af te ronden zonder succes, waar voor het doel twee spelers volledig vrij stonden.
    Even later was het Zein die de bal kort voor het doel uit een goede voorzet kon binnen tikken maar ook zijn kans grote kans liet liggen.
    Bij een van de weinige aanvallen van de bezoekers wisten Erik, Tobias, Peter en later Sebastiaan de zaakjes gesloten te houden.
    Luca schoof steeds goed door en wist de ruimte aanvallend en verdedigend goed te bewaken.
    Met een sterker bezet middenveld waar het spel via Jan, Zein en Davey goed verdeeld werd, kon de voorsprong niet meer uit blijven.
    Met nog 10 minuten op de klok begon de tijd een beetje te dringen na weer een grote kans na een schot op de lat van Boaz.
    In de 53 ste minuut was het dan eindelijk raak voor Zein die de 3-2 wist binnen te schieten.
    Zo ging Eemdijk aanvallend door en moest het zeker waakzaam blijven voor een tegenstoot.
    Met goede diepgang via Sem op rechts en beweging voor de 16 meter was het Jan die de beslissende en zeer terrechte 4-2 wist binnen te schieten.
    Zo beeindigde de goede scheidsrechter Daan de wedstrijd.

    Bij het handenschudden na de wedstrijd liep er een speler van Woudenberg naar ons toe en gaf aan dat hij wilde dat de foto´s die genomen zijn, gewist moesten worden zodat hij niet zichtbaar geplaatst kon worden.
    Om toch enigzins te voldoen aan de wens van deze jongen zijn de gezichten afgeschermd.
    Om dit in één kleur te doen is in de huidige tijd een gevoelig item, dus is het een kleurrijke face foto geworden.

    Volgende week gaan we op bezoek bij een nieuwkomer in onze poule SO Soest.
    We spelen in Soest om 11.00 uur.
    Soest komt terug van de eerste klasse en zal een lastige tegenstander zijn.