• Eemdijk 8

  • Eemdijk 8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Spelers

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagVeld Tijd
    WoensdagVeld 3b20:0021:30
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Cobu Boys 62218221062680056
    2TOV 6221804853451054
    3Baarn sv 3211614763244049
    4Soest SO 2221228805327038
    5Hoogland 2221111070646034
    6VVZA 522102106163-2032
    7Eemdijk 8229211665412029
    8DOSC 522831176742027
    9VVZ '49 72282127381-8026
    10CJVV 72163123377-44021
    11SEC 32243155990-31015
    12VOP 622012124161-13701
  • Stand Beker

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.