• Eemdijk 8

  • Spelers

    NaamRolFunctie
    Bijlard, AyrtonTeamspeler
    Bos, ChristianTeamspeler
    Broer, DickTeamspeler
    Dijkhuizen, Jochen-HeinTeamspeler
    Graaf, Jan deTeamspeler
    Graaf, Sebastiaan deTeamspeler
    Mheen, Alexander vdTeamspeler
    Schaap, RaymondTeamspeler
    Schaap, WesleyTeamspeler
    Tap, JohanTeamspeler
    Zuidersma, RobertTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Graaf, Jan deOverige stafTeammanager
    Mheen, Alexander vdOverige stafTeammanager
    Veldhuizen, DickOverige stafTeammanager
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagVeld Tijd
    WoensdagVeld 3b20:0021:30
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    25 sep. 14:30Eemdijk 8 - VVZ '49 7
    2 okt. 14:15Baarn sv 3 - Eemdijk 8
    9 okt. 14:30Eemdijk 8 - DOSC 5
    16 okt. 15:30TOV 6 - Eemdijk 8
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.Eemdijk 8 - Baarn sv 54 - 3
  • Stand competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Baarn sv 3000000000
    2CJVV 7000000000
    3Cobu Boys 6000000000
    4DOSC 5000000000
    5Eemdijk 8000000000
    6Hoogland 2000000000
    7SEC 3000000000
    8Soest SO 2000000000
    9TOV 6000000000
    10VOP 6000000000
    11VVZ '49 7000000000
    12VVZA 5000000000
  • Stand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Eemdijk 8220084406
    2Baarn sv 5210155003
    3Nieuwland ASC 6200226-400
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.