• Eemdijk 8

  • Spelers

    NaamRolFunctie
    Bijlard, AyrtonTeamspeler
    Bos, ChristianTeamspeler
    Broer, DickTeamspeler
    Dijkhuizen, Jochen-HeinTeamspeler
    Graaf, Jan deTeamspeler
    Graaf, Sebastiaan deTeamspeler
    Mheen, Alexander vdTeamspeler
    Schaap, RaymondTeamspeler
    Schaap, WesleyTeamspeler
    Tap, JohanTeamspeler
    Zuidersma, RobertTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Graaf, Jan deOverige stafTeammanager
    Mheen, Alexander vdOverige stafTeammanager
    Veldhuizen, DickOverige stafTeammanager
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagVeld Tijd
    WoensdagVeld 3b20:0021:30
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    21 nov. 15:00Eemdijk 8 - EDO (U) 10
    28 nov. 14:30Graveland 's 3 - Eemdijk 8
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.DOSC 4 - Eemdijk 8
    17 okt.Eemdijk 8 - Vecht de 2
  • Stand competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Graveland 's 3330093609
    2DOSC 442111613307
    3Eemdijk 8320186206
    4Voorwaarts 5320186206
    5SVM 431111514104
    6EDO (U) 1031111211104
    7Altius 6311165104
    8Vecht de 2210144003
    9Loosdrecht 63102511-603
    10Loosdrecht 5302158-302
    11Eemnes 4100113-200
    12BZC'13 3300316-500
  • Stand Beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1IJsselmeervogels 73300125709
    2Baarn sv 3320187106
    3Eemdijk 8310274303
    4DOSC 43003516-1100
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.