• Eemdijk 8

  • Eemdijk 8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Spelers

    NaamRolFunctie
    Beukers, RubenTeamspeler
    Bosch, DaanTeamspeler
    Evre, TaylanTeamspeler
    Goot, Sem Van derTeamspeler
    Goudbeek, MerijnTeamspeler
    Graaf, Ivar deTeamspeler
    Graaf, Koen deTeamspeler
    Haneghem, Xander vanTeamspeler
    Hartog, Jeffrey (Jan)Teamspeler
    Hartog, RickTeamspeler
    Hop, LuukTeamspeler
    Hopman, TomTeamspeler
    Koelewijn, Willem RubenTeamspeler
    Verburg, Cornelis LubbertusTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    DagVeld Tijd
    WoensdagVeld 3b20:0021:30
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    11 mei. 11:00CJVV 5 - Eemdijk 8
    25 mei. 14:30Eemdijk 8 - VOP 6
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.VVZ '49 4 - Eemdijk 83 - 3
    13 apr.Eemdijk 8 - Nieuwland ASC 62 - 0
  • Stand competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Cobu Boys 62218221062680056
    2TOV 6221804853451054
    3Baarn sv 3211614763244049
    4Soest SO 2221228805327038
    5Hoogland 2221111070646034
    6VVZA 522102106163-2032
    7Eemdijk 8229211665412029
    8DOSC 522831176742027
    9VVZ '49 72282127381-8026
    10CJVV 72163123377-44021
    11SEC 32243155990-31015
    12VOP 622012124161-13701
  • Stand Beker

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.