Inloggen



Wedstrijdverslag DVS'33 - Eemdijk

 

Dinsdag 14 december 2010 – Op een redelijk koude decemberavond reisde de selectie van V.V. Eemdijk af naar DVS '33 te Ermelo. Op het mooie complex met de beschikking over een kunstgrashoofdveld moesten de Diekers aantreden tegen de hoofdklasser uit Ermelo. Door wat afzeggingen had trainer Henk van Zoeren wat om moeten zetten. Eemdijk startte met twee nieuwe backs. Danny Horton nam de linksbackpositie voor zijn rekening en Peter (Kaffer) Koelewijn nam de rechtsbackpositie voor zijn rekening. En beide spelers deden dat voortreffelijk in de eerste helft. Ook was het talent uit de jeugd van V.V.

Eemdijk, Rick de Graaf, erbij en daarnaast deed Henk van Zoeren ook een beroep op een speler uit het tweede, Björn Hendrix. DVS '33 startte erg bewegelijk. Het duurde ook ongeveer een kwartier voordat Eemdijk een beetje gewend was aan de opstelling en de tegenstander. Eemdijk wist DVS in de eerste helft voornamelijk over de linkerkant te verrassen.

Henk Koelewijn bleek een plaaggeest voor de rechtsback van DVS. Daarnaast kwam Eemdijk ook enkele keren goed weg. Er belandde een bal op de lat en Kay Koelewijn redde een keer op de inzet van de spits, die vanuit het vijfmetergebied vrij kon inschieten. Eemdijk kwam steeds meer in de wedstrijd door verzorgd combinatiespel. Met een crossbal op de linkerkant werd Henk Koelewijn, startend vanaf de middenlijn, weggestuurd. De grensrechter van DVS hield zijn vlag omlaag en Henk had een vrije doortocht richting doel. De meesprintende Jan van Twillert kreeg de bal van Henk om deze binnen te schieten. Alvorens dit te doen vond Jan het eerst nodig om op zaalvoetballende manier de keeper van DVS uit te kappen.

Na de rust stelde DVS orde op zaken. Eemdijk werd al gauw onder druk gezet.

Na een kwartier wisselde de trainer van Eemdijk vier spelers (Frank van Twillert, Jan van Twillert, Henk Koelewijn en Peter Koelewijn) tegelijk, waardoor de druk op het doel van Eemdijk steeds groter werd. Binnen een tijdsbestek van ongeveer 20 minuten werd de stand van 4-1 bereikt. Daarna herpakte Eemdijk zich een beetje. In de slotminuten kon men door een doelpunt van Rob Baas nog iets terug doen.

Gelet op het spel van de eerste helft geeft het hoop voor de tweede helft van het seizoen. Het eerste van Eemdijk gaat nu winterstop houden. (FB)

Uitslag: 4-2 (0-1) 
Datum: 14-12-2010
Doelpuntenmaker(s): Jan van Twillert, Rob Baas

 

terug

 

 

1 - 1e klasse A - 2011-2012

Diamantsponsor


Eresponsor

Goudsponsors


De Gooise Poelier, A van Diermen



Textiel Recycling


Wie is online

We hebben 64 gasten online
Copyright© 2009-2010-2011 V.V. Eemdijk - J.A. van Dam / Contact webmaster: webmaster@vveemdijk.nl