Competitieschema hoofdklasse B 2017-2018

EERSTE PERIODE TWEEDE PERIODE DERDE PERIODE
Wedstrijddag 1  Wedstrijddag 11  Wedstrijddag 21 
2 September 18 November 10 Maart
Ajax – SC Genemuiden Ajax – DFS AZSV – Staphorst
AZSV – Berkum AZSV – Huizen CSV Apeldoorn – NSC Nijkerk
CSV Apeldoorn – Staphorst Berkum – Eemdijk DFS – Zuidvogels
DFS – SDC Putten CSV Apeldoorn – Excelsior ’31 Eemdijk – Excelsior ’31
Huizen – Excelsior ’31 NSC Nijkerk – SDC Putten Huizen – SDC Putten
HZVV – Eemdijk Staphorst – Sparta Nijkerk  HZVV – Ajax
Sparta Nijkerk – Zuidvogels  Urk – HZVV Sparta Nijkerk – SC Genemuiden 
Urk – NSC Nijkerk Zuidvogels – SC Genemuiden Urk – Berkum
     
Wedstrijddag 2  Wedstrijddag 12  Wedstrijddag 22 
9 September 25 November 17 Maart
Berkum – DFS DFS – Staphorst Ajax – CSV Apeldoorn
Eemdijk – Huizen Eemdijk – NSC Nijkerk Berkum – Sparta Nijkerk
Excelsior ’31 – Sparta Nijkerk  Excelsior ’31 – Zuidvogels Excelsior ’31 – AZSV
NSC Nijkerk – AZSV Huizen – Berkum NSC Nijkerk – Huizen
SC Genemuiden – Urk HZVV – AZSV SC Genemuiden – DFS
SDC Putten – HZVV SC Genemuiden – CSV Apeldoorn SDC Putten – Eemdijk
Staphorst – Ajax SDC Putten – Urk Staphorst – Urk
Zuidvogels – CSV Apeldoorn Sparta Nijkerk – Ajax  Zuidvogels – HZVV
     
Wedstrijddag 3  Wedstrijddag 13  Wedstrijddag 23 
16 September 2 December 24 Maart
AZSV – Excelsior ’31 Ajax – NSC Nijkerk AZSV – SC Genemuiden
CSV Apeldoorn – Ajax Berkum – HZVV Berkum – Zuidvogels
DFS – SC Genemuiden CSV Apeldoorn – Huizen Eemdijk – CSV Apeldoorn
Eemdijk – SDC Putten Excelsior ’31 – SC Genemuiden Huizen – Ajax
Huizen – NSC Nijkerk Sparta Nijkerk – DFS  HZVV – Excelsior ’31
HZVV – Zuidvogels Staphorst – SDC Putten NSC Nijkerk – Staphorst
Sparta Nijkerk – Berkum  Urk – AZSV SDC Putten – Sparta Nijkerk 
Urk – Staphorst Zuidvogels – Eemdijk Urk – DFS
     
Wedstrijddag 4  Wedstrijddag 14 Wedstrijddag 24 
23 September 9 December 31 Maart
Ajax – HZVV AZSV – CSV Apeldoorn Ajax – Urk
Berkum – Urk DFS – Excelsior ’31 CSV Apeldoorn – SDC Putten
Excelsior ’31 – Eemdijk Eemdijk – Ajax DFS – HZVV
NSC Nijkerk – CSV Apeldoorn Huizen – Urk Excelsior ’31 – NSC Nijkerk
SC Genemuiden – Sparta Nijkerk  HZVV – Sparta Nijkerk SC Genemuiden – Eemdijk
SDC Putten – Huizen NSC Nijkerk – Berkum Sparta Nijkerk – AZSV 
Staphorst – AZSV SC Genemuiden – Staphorst Staphorst – Berkum
Zuidvogels – DFS SDC Putten – Zuidvogels Zuidvogels – Huizen
     
Wedstrijddag 5  Wedstrijddag 15 Wedstrijddag 25 
30 September 16 December 7 April
AZSV – Zuidvogels Ajax – Huizen AZSV – Urk
Berkum – CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn – Eemdijk DFS – Sparta Nijkerk
Eemdijk – DFS DFS – Urk Eemdijk – Zuidvogels
Huizen – SC Genemuiden Excelsior ’31 – HZVV Huizen – CSV Apeldoorn
HZVV – Staphorst SC Genemuiden – AZSV HZVV – Berkum
NSC Nijkerk – Sparta Nijkerk  Sparta Nijkerk – SDC Putten NSC Nijkerk – Ajax
SDC Putten – Ajax Staphorst – NSC Nijkerk SC Genemuiden – Excelsior ’31
Urk – Excelsior ’31 Zuidvogels – Berkum SDC Putten – Staphorst
     
Wedstrijddag 6  Wedstrijddag 16  Wedstrijddag 26 
7 Oktober 20 Januari 14 April
Ajax – AZSV AZSV – DFS Ajax – Eemdijk
CSV Apeldoorn – HZVV Berkum – Ajax Berkum – NSC Nijkerk
DFS – NSC Nijkerk Eemdijk – Sparta Nijkerk  CSV Apeldoorn – AZSV
Excelsior ’31 – Berkum Huizen – Staphorst Excelsior ’31 – DFS
SC Genemuiden – SDC Putten HZVV – SC Genemuiden Sparta Nijkerk – HZVV 
Sparta Nijkerk – Huizen  NSC Nijkerk – Zuidvogels Staphorst – SC Genemuiden
Staphorst – Eemdijk SDC Putten – Excelsior ’31 Urk – Huizen
Zuidvogels – Urk Urk – CSV Apeldoorn Zuidvogels – SDC Putten
     
Wedstrijddag 7 Wedstrijddag 17  Wedstrijddag 27 
14 Oktober 27 Januari 21 April
AZSV – Sparta Nijkerk  Ajax – SDC Putten DFS – Ajax
Berkum – Staphorst CSV Apeldoorn – Berkum Eemdijk – Berkum
Eemdijk – SC Genemuiden DFS – Eemdijk Excelsior ’31 – CSV Apeldoorn
Huizen – Zuidvogels Excelsior ’31 – Urk Huizen – AZSV
HZVV – DFS SC Genemuiden – Huizen HZVV – Urk
NSC Nijkerk – Excelsior ’31 Sparta Nijkerk – NSC Nijkerk  SC Genemuiden – Zuidvogels
SDC Putten – CSV Apeldoorn Staphorst – HZVV SDC Putten – NSC Nijkerk
Urk – Ajax Zuidvogels – AZSV Sparta Nijkerk – Staphorst
     
Wedstrijddag 8  Wedstrijddag 18  Wedstrijddag 28
21 Oktober 3 Februari 12 Mei
Ajax – Berkum AZSV – Ajax Ajax – Sparta Nijkerk 
CSV Apeldoorn – Urk Berkum – Excelsior ’31 AZSV – HZVV
DFS – AZSV Eemdijk – Staphorst Berkum – Huizen
Excelsior ’31 – SDC Putten Huizen – Sparta Nijkerk  CSV Apeldoorn – SC Genemuiden
SC Genemuiden – HZVV HZVV – CSV Apeldoorn NSC Nijkerk – Eemdijk
Sparta Nijkerk – Eemdijk  NSC Nijkerk – DFS Staphorst – DFS
Staphorst – Huizen SDC Putten – SC Genemuiden Urk – SDC Putten
Zuidvogels – NSC Nijkerk Urk – Zuidvogels Zuidvogels – Excelsior ’31
     
Wedstrijddag 9 Wedstrijddag 19  Wedstrijddag 29 
28 Oktober 17 Februari 19 Mei
Ajax – Zuidvogels Ajax – Staphorst DFS – CSV Apeldoorn
AZSV – Eemdijk AZSV – NSC Nijkerk Eemdijk – AZSV
Berkum – SDC Putten CSV Apeldoorn – Zuidvogels Excelsior ’31 – Staphorst
CSV Apeldoorn – DFS DFS – Berkum HZVV – Huizen
Huizen – HZVV Huizen – Eemdijk SC Genemuiden – NSC Nijkerk
NSC Nijkerk – SC Genemuiden HZVV – SDC Putten SDC Putten – Berkum
Staphorst – Excelsior ’31 Sparta Nijkerk – Excelsior ’31  Sparta Nijkerk – Urk 
Urk – Sparta Nijkerk  Urk – SC Genemuiden Zuidvogels – Ajax
     
Wedstrijddag 10  Wedstrijddag 20 Wedstrijddag 30 
4 November 24 Februari 26 Mei
DFS – Huizen Berkum – AZSV Ajax – Excelsior ’31
Eemdijk – Urk Eemdijk – HZVV AZSV – SDC Putten
Excelsior ’31 – Ajax Excelsior ’31 – Huizen Berkum – SC Genemuiden
HZVV – NSC Nijkerk NSC Nijkerk – Urk CSV Apeldoorn – Sparta Nijkerk 
SC Genemuiden – Berkum SC Genemuiden – Ajax Huizen – DFS
SDC Putten – AZSV SDC Putten – DFS NSC Nijkerk – HZVV
Sparta Nijkerk – CSV Apeldoorn  Staphorst – CSV Apeldoorn Staphorst – Zuidvogels
Zuidvogels – Staphorst Zuidvogels – Sparta Nijkerk  Urk – Eemdijk
Volgende competitiewedstrijd
Eemdijk 1
NSC Nijkerk 1

zaterdag 25 november 2017
Tijd: 14:30
Wedstrijd: Competitie
Hoofdklasse B

VV Eemdijk tweets